Sürdürülebilir Turizm Stratejisi

Bizim hedefimiz, siz değerli misafirlerimize en yüksek kalitede konaklama deneyimi sunmaktır.

 

 

Yasal gereklilikler

Tüm ürün ve hizmet süreçlerimizde yasal mevzuata ve hukukun üstünlüğüne saygı duyarak, kurumumuzun uymakla yükümlü olduğu diğer şartlara ve ilgili diğer kanunlara uyuyoruz.

 

 

Engelliler için Uygunluk

Otelimiz engelli bireyler için uygun değildir. Engelliler için odalarımız ve girişlerimiz uygun değildir.

Paydaşlarımızın Güvenliği ve İnsana Yatırım

Her paydaşımız varlığımızın en değerli parçasıdır.

Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve hatta tüm paydaşlarımızın sağlığı ve güvenliği bizim için en önemli önceliktir. Tüm çalışanlarımıza sağlık ve güvenlik bilincini artırmaya yönelik sürekli eğitimler veriyoruz, riskleri düzenli olarak gözden geçiriyoruz ve gelişen koşullar doğrultusunda riskleri azaltmaya yönelik yeni teknolojik gelişmeleri titizlikle takip ediyoruz.

Dil, din, ırk, cinsiyet, sosyal sınıf, yaş veya birlik üyeliği gibi nedenlerle kimseye ayrımcılık yapmıyoruz; tüm paydaşlar fikir ve inanç özgürlüğüne sahiptir. İnsan haklarını korumak temel ilkelerimiz arasındadır.

 

 

Kullanıcı Memnuniyeti

Bizim için misafirler önemlidir. Tüm misafirlerden gelen öneri ve şikayetleri takip ediyor, etik davranış kurallarına uygun şekilde çözüyor ve şikayetleri kendimiz için fırsata dönüştürüyoruz.

 

 

Doğal Yaşam ve Çevre Koruma

Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak çevre kirliliğini önlemeye, sıfır atık kapsamında atık miktarımızı azaltmaya ve oluşanların geri dönüşümünü sağlayarak doğaya zarar vermemeye, iklim değişikliğini azaltmaya ve ekosistemi ve bioçeşitliliği korumaya olan bağlılığımızı ilke ediniyoruz.

 

 

Enerji Verimliliği

Otelimiz, enerji kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak sürekli olarak enerji performansımızı iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

 

 

Yerel ekonomiye yardımcı olmak ve sürdürülebilirlik

Yerel ekonomiye katkımızın farkındayız ve bu nedenle yerel tedarikçilerimize öncelik verirken ürün ve hizmet kalitesini ön planda tutuyoruz.

Sürdürülebilir turizm için, daha az su, enerji ve atık üreten, çevreye duyarlı alımlar yapıyoruz.

ADRES

Kaynarca Mahallesi Erol Kaya Caddesi NO:239, 34890 Pendik/İstanbul

TELEFON

+90 542 134 31 34

E-POSTA

info@talenotel.com

Şimdi Arayın
Yol Tarifi