Güneyden Marmara Denizi’yle çevrelenmiş olan bu semt, Kocaeli Yarımadası’nın güney batısında kalmaktadır. Talen Otel, Bostancı-Pendik sahil yolu üzerinde, İstanbul – İzmit iş bölgesine, Formula 1 Pistine ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığıyla tanınmaktadır. Otel kısa veya uzun süreli konaklamalarda konuklarına evlerinin sıcaklığını sunmaktadır.

Talen Otel, Kaynarca Marmaray Tren İstasyonu’na sadece yürüme mesafesindedir. Otel, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 km, Pendik Pazarı’na ise sadece 500 metre uzaklıktadır. Aynı zamanda otelimizin bahçeli ve havuzlu bölümünde de her türlü düğün, nişan, kına, özel gün organizasyonu yapılabilmektedir.

 

29 oda kapasitesine sahip olan Talen Otel, 7 tane 1+1 Deluxe odası, 14 tane 1+1 Apart odası, 8 tane Standart odası bulunmaktadır.

Her odada bulaşık ve çamaşır makinesinin yer aldığı tam donanımlı mini mutfak ve balkon yer almaktadır. Odaların tamamı klimadır ve geneli deniz manzaralıdır. Otelimiz misafirlerine açık alanda açık büfe kahvaltı ve ücretsiz

havuz-sauna imkanı sunmaktadır. Ayrıca misafirlerimiz, sınırsız internet ve ücretsiz otopark imkanına da sahiptir.

ADRES

Kaynarca Mahallesi Erol Kaya Caddesi NO:239, 34890 Pendik/İstanbul

TELEFON

+90 542 134 31 34

E-POSTA

info@talenotel.com

İLETİŞİM

Bize Bir Mesaj Bırakın

    İsim :


    E-Posta :


    Mesajınız :


    Şimdi Arayın
    Yol Tarifi